Novinky

Rezort dopravy podporí nové letecké linky, možno sa bude opäť lietať medzi Bratislavou a Košicami

0 0

2024-01-18 08:28:18 – (SITA.sk)

Ministerstvo dopravy SR chce podporiť prvé plánované pravidelné letecké linky. Dopravcom môže poskytnúť príspevok ako motiváciu na začatie prevádzkovanie leteckého spojenia.

Letecké spojenie medzi Bratislavou a Košicami

Minister dopravy Jozef Ráž (nominant Smeru-SD) potvrdil, že vyhlásia výzvu s podporou na zriadenie najprv dvoch uvažovaných liniek. Ide o nové letecké spojenie zo švédskeho Göteborgu do Košíc, ako záväzku voči automobilke Volvo, a tiež o obnovenie domácej linky medzi Bratislavou a Košicami.

„Ministerstvo…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/rezort-dopravy-podpori-nove-letecke-linky-mozno-sa-bude-lietat-medzi-bratislavou-a-kosicami/
© SITA Všetky práva vyhradené.

O Autorovi

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.