Novinky

Ruský raketový útok na Kupiansk zasiahol obytný dom, vyžiadal si život aj zranenia

0 0

2024-01-18 13:23:43 – (SITA.sk)

Jedna ukrajinská civilistka zomrela a dvaja muži, utrpeli zranenia pri ruskom raketovom útoku na mesto Kupiansk v Charkivskej oblasti na východe Ukrajiny. Rusi totiž zasiahli obytný dom. Uviedol to šéf vojenskej administratívy Charkovskej oblasti Oleh Synjehubov. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Okupanti zaútočili na mesto Kupiansk. V dôsledku bombardovania zomrela 57-ročná žena. Zranení boli dvaja muži vo veku 57 a 61 rokov,“ povedal Synjehubov.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusky-raketovy-utok-na-kupiansk-zasiahol-obytny-dom-vyziadal-si-zivot-aj-zranenia/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.