Novinky

Rusi zostrelili jeden dron smerujúci k Moskve, na druhý deň padol ďalší neďaleko Petrohradu

0 0

2024-01-18 08:49:53 – (SITA.sk)

Ruská protivzdušná obrana podľa starostu Moskvy Sergeja Sobianina v stredu zostrelila dron v okrese Podoľsk v Moskovskej oblasti. Žiadne obete nehlásili.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Podľa Sobianina dron smeroval k hlavnému mestu Ruska. Okrem toho ruské ministerstvo obrany uviedlo, že vo štvrtok skoro ráno ruskí vojaci zostrelili ukrajinský dron neďaleko Petrohradu. Informuje o tom spravodajský web Kyiv Independent.

Správy o útokoch dronov v Rusku v posledných mesiacoch pribúdajú. Moskva zvyčajne obviňuje Ukrajinu, ale Kyjev sa len zriedka prihlasuje k zodpovednosti za útoky na ruskom území.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusi-zostrelili-jeden-dron-smerujuci-k-moskve-na-druhy-den-padol-nedaleko-petrohradu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.