Novinky

Rómski poslanci sa ohradili voči Ficovým výrokom v Davose, podľa Polláka Fico nepozná občanov Slovenska

0 0

2024-01-18 16:24:27 – (SITA.sk)

Robert Fico je nositeľom medzinárodnej hanby i negatívnej reklamy pre Slovensko. Povedal to poslanec Národnej rady (NR) SR za hnutie Slovensko Peter Pollák ml na štvrtkovej tlačovej besede.

Fico nepozná svojich občanov

Reagoval tak na vyjadrenia predsedu vlády Roberta Fica (Smer-SD) na medzinárodnom fóre v Davose. Premiér sa tam vyjadril, že značná časť dlhodobo nezamestnaných osôb je súčasťou rómskej menšiny, a tiež povedal, že je náročné presvedčiť ich, aby sa zapojili do pracovného trhu.

Podľa Polláka je to „blud“ a myslí si, že Fico nepozná občanov Slovenska. Pollák zdôraznil, že Rómov netreba motivovať, aby išli pracovať, podľa…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/romski-poslanci-sa-ohradili-voci-ficovym-vyrokom-v-davose-podla-pollaka-fico-nepozna-obcanov-slovenska/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.