Novinky

HKM Zvolen má nového trénera, stal sa ním sympatický Kanaďan

0 0

2024-01-18 09:21:22 – (SITA.sk)

Extraligový hokejový klub HKM Zvolen má nového trénera, stal sa ním Kanaďan Jamie Russell. Päťdesiatsedemročný niekdajší obranca ešte nie je na Slovensku, pod Pustý hrad príde až po vybavení potrebných formalít. Russell bude prvý zahraničný kouč na lavičke Zvolenčanov po štyroch rokoch, v ročníku 2019/2020 tam pôsobil jeho krajan Don Nachbaur.

Skvelý príklad pre hráčov

„Veríme, že Jamie Russell prinesie do nášho tímu správny impulz a pomôže nám v aktuálnej situácii. Jeho minulosť, skúsenosti a charakter budú skvelým príkladom pre hráčov, ako aj trénerov v našej organizácii. Všetci sa tešíme na spoluprácu s ním a netrpezlivo čakáme na jeho…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/hkm-zvolen-ma-noveho-trenera-stal-sa-nim-sympaticky-kanadan/
© SITA Všetky práva vyhradené.

O Autorovi

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.