Novinky

Putin sa rozhodol podpáliť svet, vyhlásil Duda a svetových lídrov vyzval, aby neboli unavení

0 0

2024-01-18 10:54:23 – (SITA.sk)

Ruský vodca Vladimir Putin sa podľa poľského prezidenta rozhodol „podpáliť svet“. Andrzej Duda to povedal na podujatí Ukrajinské raňajky počas Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose, informuje na svojej webstránke denník The Guardian.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Som si absolútne istý, že 30 rokov po rozpade Sovietskeho zväzu sme svedkami znovuzrodenia ruského imperializmu v jeho krvilačnej verzii. Bez pochýb sa Putin rozhodol podpáliť svet,“ vyjadril sa Duda pripomínajúc, že vojna na Ukrajine je najväčší ozbrojený konflikt v Európe od druhej svetovej vojny.

Poľský prezident v Davose vyzval svetových…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/putin-sa-rozhodol-podpalit-svet-vyhlasil-duda-a-svetovych-lidrov-vyzval-aby-neboli-unaveni/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.