Novinky

Prezidentské voľby na Slovensku vyjdú viac ako 18 miliónov eur

0 0

2024-01-18 10:15:09 – (SITA.sk)

Na zabezpečenie prípravy a vykonania tohtoročných volieb prezidenta SR má Ministerstvo vnútra SR vyčlenených 16 195 505 eur a Štatistický úrad 2 421 000 eur. Vyplýva to z dokumentácie k Harmonogramu organizačno-technického zabezpečenia volieb prezidenta SR v roku 2024, ktorý v štvrtok schválila vláda.

Uvedená výška finančných prostriedkov podľa rezortu vnútra zahŕňa aj výdavky spojené s konaním prípadného druhého kola volieb, ak v prvom kole nedôjde podľa platnej právnej úpravy k zvoleniu novej hlavy štátu.

„Finančné prostriedky určené pre Ministerstvo vnútra SR budú použité najmä na zabezpečenie úhrady náhrady mzdy…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/prezidentske-volby-na-slovensku-vyjdu-viac-ako-18-milionov-eur/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.