Novinky

Klein nepostúpil do 3. kola dvojhry na Australian Open, prehral so Zverevom v päťsetovom a štyri a pol hodinovom boji

0 0

2024-01-18 10:27:46 – (SITA.sk)

Slovenský tenista Lukáš Klein bol blízko postupu do 3. kola dvojhry na Australian Open v Melbourne. V súboji 2. kola prehral s vysoko favorizovaným Nemcom Alexandrom Zverevom po štyri a polhodinovom boji 5:7, 6:3, 6:4, 6:7 (5), 6:7 (7).

Najúspešnejšie grandslamové podujatie

Turnajová šestka Zverev sa v 3. kole stretne s Američanom Alexom Michelsenom, ktorý vyradil Čecha Jiřího Lehečku. Klein napriek prehre má za sebou výborný turnaj. Vďaka trom víťazným zápasom v kvalifikácii a jednému v hlavnej súťaži dosiahol najlepší výsledok na grandslamovom podujatí v kariére.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/klein-nepostupil-do-3-koly-dvojhry-na-australian-open-prehral-so-zverevom-v-patsetovom-a-styri-a-pol-hodinovom-boji/
© SITA Všetky práva vyhradené.

O Autorovi

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.