Novinky

Prezidentkino vystúpenie bolo miestami až desivé a vláda chce otvoriť brány zločinu vo všetkých možných formách, tvrdí SaS (video)

0 0

2024-01-18 14:24:42 – (SITA.sk)

Prezidentka podľa predsedu SaS Richarda Sulíka správne a konkrétne upozornila na to, čo sa chystá vládna koalícia spáchať. Svojím konaním chce podľa neho otvoriť brány dokorán zločinu vo všetkých možných formách.

Až desivé vystúpenie

Líder strany tvrdí, že miestami bolo prezidentkino vystúpenie až desivé, keď opisovala následky predloženej novely Trestného zákona. Sulík dodáva, že Slovensko sa po schválení týchto zmien stane „eldorádom pre zločincov len preto, že premiér Robert Fico (Smer-SD) si chce zachrániť kožu“. Prezidentka vo svojom prejave uviedla, že diskusia v parlamente nevie nahradiť medzirezortné pripomienkové konanie.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/prezidentkino-vystupenie-bolo-miestami-az-desive-a-vlada-chce-otvorit-brany-zlocinu-vo-vsetkych-moznych-formach-tvrdi-sas-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.