Novinky

Pán Fico, brzdite! Ste opitý mocou! V Bratislave protestovalo proti vláde 26-tisíc ľudí (foto)

0 0

2024-01-18 19:15:23 – (SITA.sk)

Vo viacerých slovenských mestách vo štvrtok večer pokračovali protesty proti vládnej novele Trestného zákona a zámeru zrušiť Úrad špeciálnej prokuratúry ÚŠP.

Ako na bratislavskom proteste uviedla moderátorka Kristína Tormová, protesty sa vo štvrtok konali v 24 mestách.

Dodala, že za posledný týždeň sa objavili nové témy, v tomto smere pripomenula nehodu podpredsedu parlamentu a predsedu SNS Andreja Danka, ktorý pred týždňom narazil do semaforu a z miesta nehody odišiel.

Fotografie: Štvrtkové protesty

Vystúpil aj Mikloško

Protesty organizujú Progresívne…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pan-fico-brzdite-ste-opity-mocou-v-bratislave-protestovalo-proti-vlade-26-tisic-ludi-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.