Novinky

Moskva odmieta americký návrh na obnovenie rozhovorov o kontrole jadrových zbraní

0 0

2024-01-18 20:00:02 – (SITA.sk)

Ruský minister zahraničia odmietol návrh Spojených štátov na obnovenie dialógu o kontrole jadrových zbraní. Podľa Sergeja Lavrova sú takéto rozhovory nemožné, kým Washington poskytuje vojenskú pomoc Ukrajine.

Moskva dosiahne svoje ciele

Na výročnej tlačovej konferencii tiež šéf ruskej diplomacie obvinil Západ z podnecovania rizík pre globálnu bezpečnosť tým, že podporuje Ukrajinu, aby zintenzívnila útoky na ruské územie, a varoval, že Moskva dosiahne svoje ciele v konflikte bez ohľadu na západnú podporu Kyjeva.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Spojené štáty musia najprv prepracovať svoju politiku voči Rusku, aby sa mohli obnoviť kontakty v oblasti kontroly jadrových zbraní, vyhlásil minister.

Snaha o obnovu jadrových rozhovorov

Snaha…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/moskva-odmieta-americky-navrh-na-obnovenie-rozhovorov-o-kontrole-jadrovych-zbrani/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.