Novinky

Je to vlastizrada a obrovské svinstvo, odkazuje Gyimesi opozičným europoslancom, ktorí hlasovali za rezolúciu voči Slovensku (rozhovor)

0 0

2024-01-18 14:55:40 – (SITA.sk)

Bývalý poslanec Národnej rady György Gyimesi ostro kritizuje slovenských opozičných europoslancov, ktorí iniciovali rezolúciu voči Slovensku a ktorá môže obnášať aj hrozbu sankcií. Podpredseda strany Maďarská aliancia (Magyar Szövetség) v rozhovore pre agentúru SITA zároveň zhodnotil stretnutie premiérov Roberta FicaViktora Orbána v Budapešti.

Poslanci Európskeho parlamentu v stredajšom hlasovaní v Štrasburgu prijali uznesenie, ktoré kritizuje návrh novely Trestného zákona predložený vládou premiéra Fica. Iniciátormi boli opoziční europoslanci za Progresívne Slovensko a ich spojenci z radov Demokratov a KDH.

Toto je prakticky…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/je-to-vlastizrada-a-obrovske-svinstvo-odkazuje-gyimesi-opozicnym-europoslancom-ktori-hlasovali-za-rezoluciu-voci-slovensku-rozhovor/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.