Novinky

Fico chystá ráznu odpoveď. Vláda sa vraj musí postaviť „špinavým útokom proti Slovenskej republike“ (video)

0 0

2024-01-17 14:12:57 – (SITA.sk)

Vláda sa musí podľa premiéra Roberta Fica (Smer-SD) postaviť „špinavým útokom proti Slovenskej republike.“ Reagoval tak na to, že Európsky parlament (EP) v stredu prijal 496 hlasmi uznesenie, ktorým vyjadril obavy o schopnosť Slovenska bojovať proti korupcii. Dôvodom znepokojenia europoslancov je novela slovenského Trestného zákona, ktorú sa snaží v skrátenom legislatívnom konaní presadiť vláda Roberta Fica.

Premiér povedal, že vládna koalícia si musí uvedomiť, že proti nej stoja politickí protivníci – opoziční poslanci, tak doma, ako aj v zahraničí, ktorí sú pripravení urobiť „akékoľvek špinavosti“ v tomto politickom boji. „Na to musí byť pomerne rázna, tvrdá, ale demokratická odpoveď,“ vyhlásil vo videu, ktoré v…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/fico-chysta-raznu-odpoved-vlada-sa-vraj-musi-postavit-spinavym-utokom-proti-slovenskej-republike-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.