Novinky

Zrážka so semaforom má dohru, Danko prišiel o vodičský preukaz

0 0

2024-01-17 16:06:34 – (SITA.sk)

Predseda Slovenskej národnej strany (SNS) a podpredseda parlamentu Andrej Danko prišiel v stredu 17. januára o vodičský preukaz. Na svojom portáli noviny.sk o tom informovala televízia JOJ.

Stalo sa tak po šiestich dňoch od nehody. Danko minulý štvrtok krátko pred 23:30 narazil autom SNS do semaforu v bratislavskej Dúbravke.

Po nehode z miesta odišiel. Policajtom Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave, ktorí objasňovali dopravnú nehodu, sa s Dankom podarilo skontaktovať až v piatok 12. januára o 14:30. Vypočuli ho a podrobili dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/dankova-zrazka-so-semaforom-ma-dohru-zobrali-mu-vodicsky-preukaz/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.