Novinky

Nezaradenie Nemocnice Bory do vyššej kategórie by mohlo obmedziť zdravotnú starostlivosť, tvrdí jej hovorca

0 0

2024-01-17 14:58:31 – (SITA.sk)

Nezaradenie nemocnice Bory do vyššej kategórie nemocníc by mohlo viesť k obmedzeniu zdravotnej starostlivosti, ktorá na Slovensku doteraz chýbala alebo bola ťažko dostupná. Pre agentúru SITA to viedol hovorca Penta Hospitals SK Tomáš Kráľ.

Predstavitelia troch opozičných strán PS, KDH a Slovensko hovoria v súvislosti so zaradením Nemocnice Bory do vyššej kategórie o možnom trestnom čine.

Doteraz nedostupné medicínske úkony

„Je absurdné, že namiesto skutočných problémov s dostupnosťou zdravotnej starostlivosti ich oveľa viac trápi podmienené zaradenie novej Nemocnice Bory do tretej úrovne optimalizovanej siete. A to aj…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/nezaradenie-nemocnice-bory-do-vyssej-kategorie-by-mohlo-obmedzit-zdravotnu-starostlivost-tvrdi-jej-hovorca/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.