Novinky

Žiadny brankár v siedmich najlepších ligách v Európe nečelí toľkým strelám ako Dúbravka

0 0

2024-01-17 20:11:01 – (SITA.sk)

Gólman slovenskej futbalovej reprezentácie Martin Dúbravka sa v bránke anglického klubu Newcastle United rozhodne nemôže sťažovať na nedostatok práce.

V priemere 7,39 strely na zápas

Podľa webu DataMB, ktorý mapuje štatistiky naprieč siedmimi najlepšími najvyššími ligovými súťažami v Európe, je dokonca 35-ročný rodák zo Žiliny v doterajšom priebehu sezóny 2023/2024 počas zápasov priemerne v najväčšej permanencii.

Podľa DataMB čelí v priemere 7,39 strely na zápas. V štatistike xG, ktorá posudzuje, koľko gólov by „malo padnúť“ podľa kvality šancí do jeho bránky, disponuje hodnotou 2,53.

Čisté konto

Žiadny iný gólman z dovedna 132 klubov v rámci…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ziadny-brankar-v-siedmich-najlepsich-ligach-v-europe-neceli-tolkym-strelam-ako-dubravka/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.