Novinky

Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s. vyhlásili generálny pardon do 31. marca 2024

0 0

2024-01-17 19:34:20 – (SITA.sk)

Spoločnosť Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s. (SEVAK) vyhlásila od začiatku januára generálny pardon, ktorý potrvá do 31. marca tohto roka.

Porušenie zákona

Ako spoločnosť informuje na svojej webovej stránke, toto obdobie môžu využiť producenti, ktorí sa neoprávnene pripojili na verejnú kanalizáciu a neoprávnene bez uzatvorenej zmluvy o odvádzaní odpadových vôd vypúšťajú odpadovú vodu do verejnej kanalizácie. Svojím konaním porušili zákon a dopustili sa správneho deliktu respektíve priestupku.

Ak vlastník nehnuteľnosti poskytne súčinnosť a zabezpečí bezodkladne odstránenie neoprávneného vypúšťania, SEVAK mu poskytne zjednodušený postup a proces administratívnych činností a uzatvorenia zmluvy.

Zároveň si firma…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/severoslovenske-vodarne-a-kanalizacie-a-s-vyhlasili-generalny-pardon-do-31-marca-2024/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.