Novinky

Špecifikácie, cena, dostupnosť, funkcie AI

0 0


Samsung Galaxy S24 Ultra. Zariadenie vyzerá veľmi podobne ako Samsung Galaxy S23 Ultra. Hlavným rozdielom je tentokrát to, čo je vo vnútri: Samsung ide vo veľkom na umelú inteligenciu.

Samsung

Samsung oznámila svoju novú vlajkovú loď radu smartfónov Galaxy S24 v stredu skôr, ako sa očakávalo, a predstavila nové funkcie umelej inteligencie, keďže spoločnosť očakáva, že rok 2024 odštartuje úderom.

Ako je teraz štandardom pre rad vlajkových lodí Samsung, rad S24 prichádza v troch verziách: S24, S24+ a S24 Ultra. S24 Ultra začína na cene 1 300 dolárov, S24+ bude stáť 1 000 dolárov a S24 sa bude predávať za 800 dolárov.

Juhokórejský elektronický gigant začiatkom tohto týždňa, ešte pred oznámením, predviedol nové prístroje vo svojich kanceláriách Kings Cross v Londýne. Na brífingu s reportérmi Samsung hovoril o schopnostiach AI telefónu a ukázal, ako dokáže upravovať obrázky a vyhľadávať položky pomocou AI.

Pre špičkový Samsung S24 Ultra, ktorý je najväčším z troch zariadení spoločnosti a prichádza s prenikavejšími špecifikáciami a funkciami, Samsung používa verziu Qualcomm najnovší Snapdragon Series 8 Gen 3 optimalizovaný pre Galaxy. Spoločnosť pre svoje modely S24 a S24+ používa kombináciu systémov na čipoch (SoC) Qualcomm a vlastnú čipovú sadu Exynos.

„Zariadenia série Galaxy S24 spolu s radom Pixel od Google znamenajú úsvit konzumácie AI v smartfónoch,“ povedal pre CNBC Ben Wood, hlavný analytik CCS Insight. „Toto je trend, ktorý budú opakovať všetci výrobcovia smartfónov, vrátane spoločnosti Apple, pretože do svojich nových zariadení čoraz viac pridávajú rastúci počet funkcií poháňaných AI.“

“Toto uvedenie ukazuje, že Samsung vsádza na funkcie poháňané umelou inteligenciou, aby znovu vzbudil záujem spotrebiteľov o smartfóny v čase, keď postupné aktualizácie hardvéru zaznamenali spomalenie predaja. Google bol priekopníkom…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/17/samsung-galaxy-s24-specs-price-availability-ai-features.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.