Novinky

V Kežmarku pokračuje súd s Kuffovcami vo veci nebezpečného vyhrážania (video)

0 0

2024-01-17 09:51:03 – (SITA.sk)

Na pracovisku Okresného súdu Poprad v Kežmarku v stredu pokračuje súdny proces s Kuffovcami vo veci nebezpečného vyhrážania formou spolupáchateľstva. Obžalobe čelia štátni tajomníci ministerstva životného prostredia – Štefan Kuffa a jeho syn Filip, spolu s bratom Gregorom.

Ako pre agentúru SITA uviedla hovorkyňa okresných súdov v pôsobnosti Krajského súdu v Prešove Ivana Petrufová, súd bude pokračovať vo výsluchu predvolaných svedkov.

Podľa posledného pojednávania v septembri minulého roka by mali byť medzi nimi aj poškodený Radoslav Ksiažek a svedkyňa Henrieta Bagoňová.

Podporte kvalitný nezávislý obsah


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/v-kezmarku-bude-pokracovat-sudny-proces-s-kuffovcami-vo-veci-nebezpecneho-vyhrazania/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.