Novinky

Shiffrinová má pocit, že za posledné dni prežila celý život. Vlhovú vo Flachau pribrzdila aj zlomená bránka (foto)

0 0

2024-01-17 10:24:46 – (SITA.sk)

Tradičné večerné preteky vo Flachau ponúkli ďalšie úchvatné predstavenie dlhodobo dvoch najlepších svetových slalomárok Mikaely Shiffrinovej a Petry Vlhovej. Tentoraz sa v súčte oboch kôl tešila z triumfu 28-ročná Američanka, jej slovenská rovesníčka za ňou zaostala o 27 stotín sekundy.

Shiffrinová sa neubránila slzám

Shiffrinovej 94. víťazstvo v pretekoch svetového pohára a 57. slalomové ju dojalo až k slzám, malo to však aj prídavný dôvod.

Americká kráľovná slalomu pri rozdávaní rozhovorov podvedome myslela na svojho nórskeho partnera Aleksandra Aamodta Kildeho,…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/shiffrinova-ma-pocit-ze-za-posledne-dni-prezila-cely-zivot-vlhovu-vo-flachau-pribrzdila-aj-zlomena-branka-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.