Novinky

Svitko spomalil, v 10. etape sa nedostal ani medzi top 20. Varga si stále drží tretiu priečku

0 0

2024-01-17 13:12:20 – (SITA.sk)

Slovenský motocyklista Štefan Svitko síce finišoval v stredajšej 10. etape na prestížnej Rely Dakar v Saudskej Arábii až v tretej desiatke, v celkovom poradí si však udržal deviatu priečku. V stredu jazdci absolvovali 609 km, z nich bolo 371 km meraných úsekov.

Líder si upevnil post

Skúsený slovenský jazdec v 10. etape zaostal za Američanom Rickym Brabecom o viac ako 15 minút a obsadil 22. pozíciu. Americký jazdec si stredajším etapovým triumfom upevnil post lídra celkovej klasifikácie. V stredu iba o dve sekundy zdolal Čiľana ho Josého Ignacia Corneja a o 20 sekúnd Francúza Adriena van Beverena.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/svitko-spomalil-v-10-etape-sa-nedostal-ani-medzi-top-20-varga-si-stale-drzi-tretiu-priecku/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.