Novinky

Zomrel známy herec zo Zúfalých manželiek, smútia za ním Salma Hayek aj Adam Sandler

0 0

2024-01-17 14:16:27 – (SITA.sk)

Vo veku 50 rokov zomrel americký herec Alec Musser, ktorý si zahral vo viacerých populárnych seriáloch ako Zúfalé manželky či vo filme Machri.

Ako informovala TV Joj na svojej stránke Topstar.noviny.sk, herec zomrel v piatok večer vo svojom dome v kalifornskom Del Mar.

Staral sa o seba

Smutnú správu oznámila jeho snúbenica Paige Press, ktorá neuviedla príčinu jeho smrti. „RIP pre lásku môjho života. Moje srdce je také zlomené. Nikdy ťa neprestanem milovať,“ napísala k ich spoločnej fotke.

O hercovi bolo známe, že mal výbornú fyzickú…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/zomrel-znamy-herec-zo-zufalych-manzeliek-smutia-za-nim-salma-hayek-aj-adam-sandler/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.