Novinky

Rusko priviezlo do okupovaného Mariupoľu najmenej 50-tisíc migrantov, medzi nimi sú aj bieloruskí robotníci

0 0

2024-01-17 18:46:40 – (SITA.sk)

Rusko priviedlo do okupovaného a zničeného ukrajinského mesta Mariupoľ na pobreží Azovského mora najmenej 50-tisíc migrujúcich pracovníkov z ekonomicky znevýhodnených regiónov Ruska a krajín Strednej Ázie.

Informuje o tom web Ukrajinská pravda s odvolaním sa na ukrajinské Národné centrum odporu, ktoré prevádzkujú ukrajinské špeciálne sily.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Naše informácie ukazujú, že v dočasne okupovanom Mariupoli je už asi 50-tisíc Rusov a občanov stredoázijských krajín,“ uviedol predstaviteľ spomenutého centra na stredajšej tlačovej konferencii.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusko-priviezlo-do-okupovaneho-mariupolu-najmenej-50-tisic-migrantov-medzi-nimi-su-aj-bieloruski-robotnici/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.