Novinky

Oura reaguje na prekvapivé spustenie Galaxy Ring

0 0Kredit: Kaitlyn Cimino / Android Authority
  • Samsung prekvapil divákov Galaxy Unpacked oznámením Galaxy Ring.
  • Galaxy Ring sa bude používať so Samsung Health.
  • Generálny riaditeľ Oura hovorí, že vstup Samsungu na trh je validáciou pre túto kategóriu.

Udalosť Samsung Galaxy Unpacked bola dosť rušná, s mnohými oznámeniami od hardvéru po AI a ďalšie. Jedným z najväčších prekvapení však bolo odhalenie Galaxy Ring. Teraz generálny riaditeľ Oura reagoval na prekvapivé oznámenie.

V momente typu „posledná vec“ spoločnosť Samsung odhalila údajne Galaxy Ring. Keď Samsung vstupuje na trh s inteligentnými prsteňmi, možno sa čudujete, ako sa konkurenti môžu cítiť z náhlej správy. Nestrácajúc čas, generálny riaditeľ Oura Tom Hale sa prihlásil so svojimi dvoma centami:

Zdroj: https://www.androidauthority.com/oura-responds-to-galaxy-ring-3404718/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.