Novinky

Rusko podľa Ukrajiny plánuje zvýšiť počet gardistov na okupovaných územiach

0 0

2024-01-17 15:44:22 – (SITA.sk)

Obranné spravodajstvo Ukrajiny uviedlo, že Rusko je nespokojné s nízkym počtom Ukrajincov na okupovaných územiach, ktorí prijali ruský pas a sú ochotní hlasovať v prezidentských voľbách.

Preto Moskva podľa neho plánuje zvýšiť na okupovaných územiach počet gardistov a príslušníkov tajnej polície. Ako informuje spravodajský web Ukrajinská pravda, uviedol to na tlačovej konferencii predstaviteľ ukrajinského obranného spravodajstva Andrij Jusov.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Napriek veľkému kontingentu armády na okupovaných územiach kolaboranti žiadajú o zvýšenie počtu gardistov, predstaviteľov Federálnej bezpečnostne služby…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusko-podla-ukrajiny-planuje-zvysit-na-okupovanych-uzemiach-pocet-gardistov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.