Novinky

Prezidentka Čaputová nevie, s akými „odborníkmi“ spolupracoval Susko na novele Trestného zákona

0 0

2024-01-17 12:23:57 – (SITA.sk)

Predkladatelia navrhovaných zmien v oblasti trestného práva nevedia o dôsledkoch, ktoré tieto zmeny môžu priniesť. Skonštatovala to prezidentka Zuzana Čaputová po stredajšom stretnutí s viacerými odborníkmi v oblasti trestnoprávnej praxe.

Silné a zaujímavé počúvanie

Názory odborníkov zároveň označila za „silné a zaujímavé počúvanie“. Podľa hlavy štátu bola jednou z najviac diskutovaných tém na stretnutí otázka premlčania trestných činov.

„Myslím si, že takáto odborná debata mala byť nielen súčasťou riadneho legislatívneho procesu, ale dokonca mala predchádzať pri zámere prijať takéto zásadné zmeny,“ zdôraznila…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/prezidentka-caputova-nevie-s-akymi-odbornikmi-spolupracoval-susko-na-novele-trestneho-zakona/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.