Novinky

Európsky parlament schválil uznesenie, ktoré kritizuje kroky Ficovej vlády. Lexmann ho nepodporila

0 0

2024-01-17 12:57:30 – (SITA.sk)

 Európsky parlament (EP) čoraz viac nadužíva svoj politický priestor na hodnotenie vnútropolitickej situácie v členských štátoch. Uviedla to europoslankyňa Miriam Lexmann (KDH) po tom, ako v stredu europoslanci zahlasovali za uznesenie, v ktorom vyjadrili obavy zo zmien v Trestnom zákone z dielne súčasnej slovenskej koalície.

Lexmann kritiku trestného zákona nepodporila

Za uznesenie hlasovalo 496 zo 630 prítomných poslancov. Europoslankyňa predložené uznesenie o Slovensku nepodporila. Lexmann uviedla, že tento týždeň sú na programe plenárneho zasadnutia vnútropolitické otázky štyroch členských krajín. EP podľa jej slov často zasahuje do ich výlučných právomocí. „Žiaľ, tento aktivizmus a ideologizácia EP vážne naštrbili jeho…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/europsky-parlament-schvalil-uznesenie-ktore-kritizuje-kroky-ficovej-vlady-lexmann-ho-nepodporila/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.