Novinky

Polievka neprestúpi do ŠK Slovan Bratislava, kluby sa nedohodli

0 0

2024-01-17 20:58:02 – (SITA.sk)

Prestupová sága s hlavnými postavami futbalistom Róbertom Polievkom a klubmi FK Dukla Banská Bystrica a ŠK Slovan Bratislava je, zdá sa, na konci.

Neprestúpi, aj keď mal záujem

Šikovný útočník a kapitán Banskej Bystrice do bratislavského klubu neprestúpi, hoci mal enormný záujem.

Informoval o tom generálny riaditeľ belasých Ivan Kmotrík ml., ktorý na sociálnej sieti poskytol svoj pohľad na zdĺhavé rokovania.

„V decembri sme sa stretli so zástupcom Banskej Bystrice. Nemali sme záujem o okamžitý prestup hráča, debatovali sme o potenciálnom hosťovaní s opciou na trvalý prestup. Robo mal enormný záujem a túžil si obliecť dres Slovana, preto sa aj toto stretnutie…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/polievka-neprestupi-do-sk-slovan-bratislava-kluby-sa-nedohodli/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.