Novinky

Na štvrtom občianskom proteste pod Tatrami vystúpi aj exprezident Kiska

0 0

2024-01-17 11:09:56 – (SITA.sk)

V Poprade sa vo štvrtok 18. januára uskutoční už štvrtý občiansky protest proti zrušeniu špeciálnej prokuratúry, navrhovaným zmenám v trestných kódexoch a ďalším krokom vlády.

Medzi rečníkmi tentokrát vystúpi aj bývalý prezident Andrej Kiska. Informovali o tom agentúru SITA organizátorky protestu Lenka Sako a Sofia Trommlerová. Protest sa začne o 18:00 pred nákupným centrom Forum.

Jediným správnym riešením je pokračovať

„Vládna moc i naďalej pokračuje vo valcovaní právneho štátu a demokratických princípov. Nasilu a expresne rýchlo presadzuje zmeny, ktoré zo Slovenska urobia menej bezpečnú krajinu pre drvivú väčšinu jej obyvateľov a, naopak, urobia z nej veľmi bezpečnú krajinu pre pár vyvolených, pre „našich ľudí“,“


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/na-stvrtom-obcianskom-proteste-pod-tatrami-vystupi-aj-exprezident-kiska/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.