Novinky

Ministerstvo zdravotníctva nariadilo pozastaviť audit vo VšZP, tvrdí odvolaná riaditeľka poisťovne Hlinková

0 0

2024-01-17 07:51:09 – (SITA.sk)

Ministerstvo zdravotníctva nepovolilo predstavenstvu Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP) vykonať audit zmlúv, čo by mohlo poskytnúť dôležité odpovede na otázky týkajúce sa správnosti a transparentnosti financovania. Audit, ktorý avizovala odvolaná generálna riaditeľka Ľubica Hlinková, ukázal, že niektoré zmluvy boli uzatvorené v rozpore so Zákonníkom práce. Informoval o tom týždenník Trend.

Audit ukázal šokujúce informácie

Po odchode bývalého vedenia Hlinková avizovala dôkladný audit, ktorý sa týkal najmä oblastí ľudských zdrojov, marketingu a uzavretých zmlúv na poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.