Novinky

Čip Tensor od Googlu je o krok bližšie k tomu, aby ho vyrobila spoločnosť TSMC

0 0Kredit: Robert Triggs / Android Authority
  • Google údajne využil KYEC na testovanie svojich „samovyvinutých“ čipov Tensor.
  • Testovanie vraj začne „v polovici“ tohto roka.
  • Verí sa, že tento krok je súčasťou plánu spoločnosti Google prejsť na 3nm proces TSMC

Google od začiatku spolupracoval so spoločnosťou Samsung na vývoji čipov Tensor. Toto partnerstvo však nemusí vydržať, keďže sa objavila správa, že Google plánuje prejsť od Samsungu k TSMC. Google možno práve urobil svoj prvý krok k tejto budúcnosti tým, že odovzdal povinnosti testovania čipov spoločnosti KYEC.

Podľa správy z Taiwanu Ekonomický denník, Google uvoľnil testovacie objednávky pre taiwanského výrobcu KYEC. Ako trochu pozadia ponúka KYEC testovacie služby pre nové čipy, ktoré sa budú vyrábať na Taiwane. Správa tvrdí, že Google zakúpil aj hardvér, ktorý bude umiestnený v továrni KYEC Miaoli Tongluo, aby bol proces testovania plynulejší. Hovorí sa, že testovanie „začne v polovici tohto roka“ a jeho objem sa bude postupne zvyšovať.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/google-tensor-new-chip-tester-3404499/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.