Novinky

Chystané uznesenie europarlamentu o právnom štáte na Slovensku je podľa Beňovej plné výmyslov

0 0

2024-01-17 09:39:03 – (SITA.sk)

Pripravované uznesenie Európskeho parlamentu (EP) o právnom štáte na Slovensku je plné výmyslov a poloprávd. V stanovisku to skonštatovala europoslankyňa Monika Beňová (Smer-SD) s tým, že opoziční predstavitelia si pri jeho formulovaní dali obzvlášť záležať na tom, aby čo najviac poškodili reputáciu svojej vlastnej krajiny.

„Prehrali voľby, odmietajú sa s tým zmieriť, túžia po pomste a skalopevne sa držia hesla ´čím horšie tým lepšie´, a to bez ohľadu na dôsledky,“ vyhlásila Beňová.

Pozastavenie platieb

Dodala, že cieľom opozície je vydierať európske inštitúcie a účelovo manipulovať existujúce pravidlá tak, aby čo najskôr došlo k pozastaveniu platieb učených na vyrovnávanie rozdielov v rámci slovenských regiónov,…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/chystane-uznesenie-europskeho-parlamentu-o-pravnom-state-na-slovensku-je-podla-benovej-plne-vymyslov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.