Novinky

Cestných dopravcov a taxikárov čakajú viaceré zmeny, ministerstvo ich pripravilo nanovo

0 0

2024-01-16 16:25:13 – (SITA.sk)

Dopravné spoločnosti so sídlom na Slovensku by mali disponovať určitým počtom prenajatých nákladných vozidiel evidovaných v inom členskom štáte Európskej únie bez potreby ich evidencie v SR.

Počíta s tým nový návrh novely zákona o cestnej doprave, ktorý upravuje aj odborný dozor a kontrolu, ako aj oblasť taxislužby.

Vláda schválila zmeny pred rokom

Ministerstvo dopravy SR predložilo novelu s navrhovanou účinnosťou 1. júla 2024 na medzirezortné pripomienkovanie.

Po schválení vo vláde a v…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/cestnych-dopravcov-a-taxikarov-cakaju-viacere-zmeny-ministerstvo-ich-pripravilo-nanovo/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.