Novinky

Apple prvýkrát porazil Samsung vo väčšine dodávok vo 4. štvrťroku 2023

0 0Kredit: Oliver Cragg / Android Authority
  • Správa o celosvetových dodávkach smartfónov ukazuje, že segment vzrástol v 4. štvrťroku 2023 medziročne o 8 %.
  • Údaje hovoria, že Apple viedol trh s 24 % celosvetových dodávok vďaka novým iPhonom.
  • Je to prvýkrát, čo Apple v tomto smere porazil Samsung.

Prichádzajú nové údaje o celosvetových dodávkach smartfónov v štvrtom štvrťroku 2023. Apple sa údajne stal najlepším predajcom na trhu po uvedení série iPhone 15, ktorá bola pre tohto technologického giganta prvou.

Nová správa od Canalys rozoberá, ako sa celosvetové dodávky smartfónov zrútili v 4. štvrťroku 2024. Podľa prieskumu vzrástli celosvetové dodávky smartfónov medziročne o 8 % – 320 miliónov kusov – medziročne (medziročne) počas tohto štvrťroka. Najprekvapujúcejším aspektom štúdie je však výkon Apple.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/apple-smartphone-shipments-q4-2023-3403852/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.