Novinky

Bratislavský kraj čaká podľa Drobu prelomový rok, dokončia sa projekty a opäť sa otvorí Divadlo Aréna

0 0

2024-01-17 06:25:53 – (SITA.sk)

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) schválil na rok 2024 rozpočet vo výške viac ako 300 miliónov eur. Podľa predsedu BSK Juraja Drobu bude tento rok z hľadiska projektov prelomový, napriek zníženým daňovým príjmom a vysokej inflácii.

„Na rok 2024 sme navýšili finančné prostriedky na všetky kľúčové kompetencie žúp ako sú vzdelávanie, sociálne služby, prímestská doprava, cesty II. a III. triedy a kultúra. Podarilo sa nám navýšiť aj finančné prostriedky do cestovného ruchu,“ poznamenal Droba.

Dokončenie významných investícií

BSK postupne dokončí svoje významné investície, či už ide o centrá odborného vzdelávania a prípravy v školskej oblasti alebo deinštitucionalizáciu sociálnych služieb.

„Prebiehať budú revitalizácie…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/bratislavsky-kraj-caka-podla-drobu-prelomovy-rok-dokoncia-sa-projekty-a-opat-sa-otvori-divadlo-arena/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.