Novinky

Zomrel motocyklový pretekár Carles Falcón, osudnou sa mu stala havária na Rely Dakar

0 0

2024-01-16 09:31:27 – (SITA.sk)

Španielsky motocyklový pretekár Carles Falcón zomrel na následky zranení, ktoré utrpel pred týždňom pri nehode na Rely Dakar. Úmrtie 45-ročného Falcóna v pondelok potvrdil jeho tím TwinTrail Racing Team.

Na Instagrame uviedol, že neurologické poškodenie spôsobené zástavou srdca, ktorú Falcón utrpel pri havárii v Saudskej Arábii, bolo „nezvratné“.

Falcóna, ktorý sa na Rely Dakar predstavil po druhý raz, previezli z miesta havárie 7. januára vrtuľníkom do nemocnice. Neskôr bol transportovaný do zdravotníckeho zariadenia v Španielsku a nachádzal sa v kritickom stave.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/zomrel-motocyklovy-pretekar-carles-falcon-havaria-na-rely-dakar-sa-mu-stala-osudnou/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.