Novinky

V parlamente už druhý týždeň prebieha rozprava k vládnej novele Trestného zákona (naživo)

0 0

2024-01-16 08:45:58 – (SITA.sk)

V Národnej rade SR už druhý týždeň pokračuje rokovanie o návrhu na skrátené legislatívne konanie k vládnej novele Trestného zákona. Písomne je prihlásených ešte približne 20 rečníkov, potom sa budú môcť poslanci prihlásiť do rozpravy ústne.

Naživo: Rokovanie parlamentu

V rozprave v utorok ako prvá vystúpila poslankyňa Jana Bittó Cigániková (SaS), ktorá dúfa, že stále viac ľudí zistí, ako koalícia často klame, zavádza a robí z nich hlupákov.

„Nerobia hlupákov len z opozície a našich voličov, ale aj z vlastných voličov, a to len preto, že sa boja argumentov opozície, boja sa pravdy a toho, že ich lži budú jasne ukázané,“ uviedla poslankyňa. Podľa nej by sa mala…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/v-parlamente-uz-druhy-tyzden-prebieha-rozprava-k-vladnej-novele-trestneho-zakona-nazivo/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.