Novinky

V ruskom Voroneži vyhlásili po útoku dronmi mimoriadnu situáciu, zranené vraj bolo jedno dieťa

0 0

2024-01-16 13:16:18 – (SITA.sk)

Ruské mesto Voronež, ktoré leží zhruba 200 kilometrov od ukrajinských hraníc, v utorok ráno vyhlásilo mimoriadnu situáciu po tom, ako sa stalo terčom útoku dronmi. Uviedol to na komunikačnej platforme Telegram primátor mesta Vadim Kstenin. Informuje o tom web Kyiv Independent.

Ruské ministerstvo obrany uviedlo, že vo Voronežskej oblasti bolo zostrelených osem dronov a z útoku obvinilo Ukrajinu. Kyjev sa k zodpovednosti neprihlásil.

Podľa primátora Voroneža útok poškodil najmenej 30 okien. Dodal, že postihnutých ľudí dočasne ubytovali v škole. Gubernátor Voronežskej oblasti Alexandr Gusev povedal, že jedno dieťa utrpelo zranenia „v dôsledku toho, že…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/v-ruskom-voronezi-vyhlasili-po-utoku-dronmi-mimoriadnu-situaciu-zranene-vraj-bolo-jedno-dieta/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.