Novinky

Šutaj Eštok: Vieme, čo chceme robiť. Účelom reorganizácie NAKA je aj riešiť podstav v polícii

0 0

2024-01-16 13:52:35 – (SITA.sk)

Účelom reorganizácie Národnej kriminálnej agentúry má byť aj krátkodobé riešenie podstavu v polícii. Na utorkovom zasadnutí brannobezpečnostného výboru parlamentu to povedal minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD).

Ako ďalej uviedol, polícii momentálne chýba od 3 000 do 4 500 príslušníkov. Špecializované policajné útvary vrátane NAKA pritom disponujú viac ako 1 300 policajtmi.

Chcú vyriešiť podstav v Policajnom zbore

„Chceme vyriešiť ten podstav, ktorý v Policajnom zbore je,“ povedal minister s tým, že v polícii je momentálne príliš veľa riadiacich pracovníkov a málo výkonných. Úlohou reorganizácie je tento stav zmeniť.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/sutaj-estok-vieme-co-chceme-robit-ucelom-reorganizacie-naka-je-aj-riesit-podstav-v-policii/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.