Novinky

Igor Liba už ani nedúfal, že sa dočká uvedenia do Siene slávy IIHF

0 0

2024-01-16 12:51:02 – (SITA.sk)

Slovenskú hokejovú legendu Igora Libu potešilo, že si v Medzinárodnej hokejovej federácii (IIHF) spomenuli aj na neho a počas májového svetového šampionátu v Česku ho uvedú do svojej siene slávy. Jeden z najvýznamnejších hráčov v histórii slovenského hokeja sa dočká počas MS, ktoré budú hostiť Praha a Ostrava.

Okrem neho do spomenutej dvorany uvedú aj Švéda Kennyho Jonssona, Fína Petteriho Nummelina, Čecha Jaroslava Pouzara, Kanaďana Ryana Smitha, americkú ženskú hokejovú legendu Natalie Darwitzovú, kanadskú trénerku Mel Davidsonovú a najväčšou hviezdou ceremoniálu nepochybne bude Jaromír Jágr.

Rád sa stretne s Jardom

Do spoločnosti členov Siene slávy IIHF…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/igor-liba-uz-ani-nedufal-ze-sa-docka-uvedenia-do-siene-slavy-iihf/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.