Novinky

Uvidíme zábery z Dankovej nehody? Šutaj Eštok prisľúbil, že ich zverejnia (video)

0 0

2024-01-16 15:32:44 – (SITA.sk)

  • aktualizované 16. januára, 16:32

Opozičný poslanec Juraj Krúpa (SaS) chce mimoriadne zasadnutie parlamentného výboru pre obranu a bezpečnosť týkajúce sa postupu polície pri dopravnej nehode podpredsedu parlamentu a šéfa SNS Andreja Danka. Uviedol to na záver utorkového zasadnutia, ktoré sa týkalo plánovanej reorganizácie Národnej kriminálnej agentúry.

Skutok kontroluje polícia

Krúpa diskusiu o tejto záležitosti žiadal aj na začiatku utorkového zasadnutia. Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok vyjadril ochotu o téme diskutovať, výbor však bol neskôr ukončený pre ďalšie povinnosti poslancov.

Policajný prezident Ľubomír Solák v utorok po…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/krupa-chce-mimoriadny-branno-bezpecnostny-vybor-k-dankovej-nehode-estok-prislubil-zverejnenie-kamerovych-zaznamov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.