Novinky

Posilňujeme imunitu: Recepty na zdravé šťavy

0 0

2024-01-16 18:37:59 – (SITA.sk)

Zdravý imunitný systém je kľúčom k dobrému zdraviu a vitálnosti. Jednoduchým a chutným spôsobom, ako ho podporiť, je pravidelná konzumácia štiav a smoothies plných živín. 

Citrusové šťavy: Pomaranč a grapefruit

Úloha vitamínu C: Citrusové plody sú výborným zdrojom vitamínu C, ktorý pomáha chrániť bunky a zlepšuje obranyschopnosť organizmu.

Tip na recept: Vytlačte šťavu z pomarančov a grapefruitov. Môžete pridať aj trochu citrónovej šťavy pre zvýšenie chuti a posilnenie účinkov.

Šťava z repy, mrkvy, zázvoru a jablka

Bohatstvo živín: Táto šťava je plná vitamínov A, B-6, C a minerálov ako je draslík….


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/posilnujeme-imunitu-recepty-na-zdrave-stavy/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.