Novinky

Úspechy ruskej armády pri Avdijivke sú minimálne, straty naopak vysoké

0 0

2024-01-16 14:49:43 – (SITA.sk)

Ruskej armáde sa podľa britského ministerstva obrany pravdepodobne nepodarí skoro obkľúčiť mesto Avdijivka v Doneckej oblasti na východe Ukrajiny. Informuje o tom web Ukrajinská pravda, ktorý cituje najnovšiu správu britského vojenského spravodajstva.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ani ruské ani ukrajinské jednotky počas uplynulého týždňa nedosiahli na fronte pri Avdijivke žiadne významné úspechy, konštatuje britské ministerstvo obrany.

Obkľúčenie Avdijivky pravdepodobne zostáva kľúčovým bodom ruských snáh, ale doteraz Moskva dosiahla minimálny teritoriálny úspech za veľkú cenu, a to z materiálneho aj ľudského hľadiska.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/uspechy-ruskej-armady-pri-avdijivke-su-minimalne-straty-naopak-vysoke/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.