Novinky

Ukrajinci budú za svoju slobodu „bojovať s lopatami“, keď sa minú zbrane, vyhlásil Kuleba

0 0

2024-01-16 07:31:14 – (SITA.sk)

Čas na schválenie novej dohody o financovaní americkej pomoci Ukrajine v Kongrese USA sa kráti. Ako referuje web Ukrajinská pravda, takto sa vyjadril šéf ukrajinskej diplomacie Dmytro Kuleba, ktorý dodal, že keď sa Kyjevu minú zbrane, Ukrajinci budú za svoju slobodu „bojovať s lopatami“.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Kuleba v rozhovore pre ABC News povedal, že viac peňazí pre Ukrajinu by potenciálne pomohlo vyhnúť sa priamej konfrontácii medzi Organizáciou Severoatlantickej zmluvy (NATO) a Ruskom, do ktorej museli zasiahnuť americké jednotky. „Cena za nápravu neporiadku vo svete, ak Ukrajina prehrá, bude oveľa vyššia,“ povedal Kuleba.

„Ak Západ…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ukrajinci-budu-za-svoju-slobodu-bojovat-s-lopatami-ked-sa-minu-zbrane-vyhlasil-kuleba/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.