Novinky

Ukrajina zničila ruský raketový systém Tor-M2, pomohol jej raketomet HIMARS

0 0

2024-01-16 15:47:11 – (SITA.sk)

Ukrajinská 43. samostatná delostrelecká brigáda zničila ruský protilietadlový raketový systém Tor-M2 pomocou raketometu HIMARS. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda, ktorý cituje správu ukrajinských pozemných síl.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ukrajinská armáda informovala, že ruský systém Tor-M2 bol v palebnej pozícii a potom z nej odišiel. Následne ho zasiahol systém HIMARS.

Protilietadlový raketový systém Tor je ruský taktický systém používaný na úrovni divízie. Tor-M2 môže súčasne udrieť až na štyri ciele na vzdialenosť do 16 kilometrov a do výšky až 10 kilometrov. Jedno odpaľovacie zariadenie môže…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ukrajina-znicila-rusky-raketovy-system-tor-m2-pomohol-jej-raketomet-himars/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.