Novinky

Neočakávajte, že Firefox pre Android dostane používateľské rozhranie tabletu v dohľadnej dobe

0 0Kredit: Edgar Cervantes / Android Authority
  • Mozilla reagovala na recenziu, v ktorej sa spomínala nedostatočná optimalizácia používateľského rozhrania tabletu pre Firefox v systéme Android.
  • Mozilla potvrdila, že jej tím momentálne nepracuje na optimalizácii zážitku z tabletu.
  • Mozilla však povedala, že dúfa, že optimalizáciu tabletu prehodnotí, keď to čas a zdroje dovolia.

Medzi najobľúbenejšie prehliadače je Firefox vo väčšine prípadov celkom dobrou voľbou. Skúsenosti s tabletmi však v porovnaní s konkurentmi ponecháva niečo na želanie, pretože nemá používateľské rozhranie optimalizované pre tablety. A zdá sa, že tento aspekt prehliadača sa, žiaľ, tak skoro nezlepší.

Používateľ Firefoxu, ktorý si všimol abhaykcoc na Reddite, zverejnil recenziu aplikácie na svojom zozname v obchode Google Play. V krátkej recenzii používateľ tvrdí, že prešiel na iný prehliadač kvôli nedostatku používateľského rozhrania tabletu. Mozilla reagovala na recenziu vyhlásením:

Zdroj: https://www.androidauthority.com/firefox-for-android-ui-3403762/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.