Novinky

Top foto dňa (16. január 2024): Fico v Maďarsku, Vlhová vo Flachau, ceny Primetime Emmy aj obrí slimák v Londýne

0 0

2024-01-16 18:58:43 – (SITA.sk)

Aj 16. január bol bohatý na udalosti, v priloženej fotogalérii si môžete pozrieť, ako ich zachytili objektívy fotoaparátov.

Malajzia, rok draka

Návštevníci sa odfotia pred lunárnou novoročnou výzdobou v nákupnom stredisku v Kuala Lumpur v Malajzii. Čínsky lunárny Nový rok pripadá tento rok na 10. februára, čím sa začína rok draka. Foto: SITA/AP.
Keňa, nosorožec

Ochranári z Kenya Wildlife Service vyťahujú z vody v národnom parku Nairobi v Keni čierneho nosorožca. Keňa sa pustila do svojho najväčšieho projektu premiestňovania nosorožcov v histórii a v utorok začala náročnú prácu so stopovaním a presunom 21 kriticky ohrozených zvierat. Foto: SITA/AP.
Petra Vlhová, Flachau

Slovenská…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/top-foto-dna-16-januar-2024-fico-v-madarsku-vlhova-vo-flachau-ceny-primetime-emmy-aj-obri-slimak-v-londyne/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.