Novinky

Nočný slalom vo Flachau rozhodlo 27 stotín, Shiffrinová v cieli so slzami a Vlhovej sa zlomila bránka (foto)

0 0

2024-01-16 22:10:23 – (SITA.sk)

Slovenská reprezentantka Petra Vlhová skončila druhá v najprestížnejšom slalome sezóny v seriáli Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní.

Dvadsaťosemročná Liptáčka v rakúskom Flachau nestačila iba na fenomenálnu Američanku Mikaelu Shiffrinovú, v súčte dvoch jázd za ňou zaostala o 27 stotín sekundy.

Vlhová po prvom kole viedla

Úradujúca olympijská šampiónka v najtočivejšej disciplíne síce viedla po prvom kole o sedem stotín pred americkou súperkou, v druhom kole však predviedla až siedmy najlepší čas a nepripísala si 32. triumf v pretekoch SP.

Po prvom kole viedla Slovenka…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nocny-slalom-vo-flachau-rozhodlo-27-stotin-shiffrinova-v-cieli-so-slzami-a-vlhovej-sa-zlomila-branka-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.