Novinky

Svitko na Rely Dakar deviaty a na 9. priečke je aj v celkovom poradí, Varga opäť tretí

0 0

2024-01-16 13:25:29 – (SITA.sk)

Slovenský motocyklista Štefan Svitko finišoval v utorkovej 9. etape na prestížnej Rely Dakar v Saudskej Arábii deviaty a rovnaká priečka mu patrí aj v celkovom poradí. V utorok jazdci absolvovali 639 km, z nich bolo 417 km meraných úsekov.

Skúsený slovenský jazdec napokon dosiahol deviaty najlepší čas, keď za víťazným Francúzom Adrienom van Beverenom zaostal o 12 minút a 38 sekúnd. V celkovom poradí sa Svitko udržal na 9. priečke a na lídra Američana Rickyho Brabeca stráca 1:23:49 h. Americký líder v utorok skončil druhý s mankom 42 sekúnd na Van Beverena.

Medzi štvorkolkármi triumfoval Giroud

V súťaži štvorkolkárov v stredu triumfoval Francúz Alexandre Giroud o…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/svitko-na-rely-dakar-deviaty-a-na-9-priecke-je-aj-v-celkovom-poradi-varga-opat-treti/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.