Novinky

Putin sa stretol s ministerkou zahraničia KĽDR, Lavrov ocenil podporu Pchjongjangu pre ruskú operáciu na Ukrajine

0 0

2024-01-16 21:17:13 – (SITA.sk)

Severokórejská ministerka zahraničia Čche Son-hui sa v utorok počas návštevy Moskvy stretla aj s ruským vodcom Vladimirom Putinom.

Stretnutie so šéfom Kremľa absolvovala s ruským ministrom zahraničia Sergejom Lavrovom. Podľa hovorcu Kremľa Dmitrija Peskova Putina informovali o dohodách, ku ktorým dospeli.

Úzka a plodná spolupráca

Čche a Lavrov viedli rokovania o rozšírení rusko-severokórejských vzťahov. Lavrov skôr počas dňa povedal, že budú diskutovať o „aktívnej práci“ na implementácii dohôd, ktoré dosiahli lídri ich krajín.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Lavrov sa vyjadril, že Moskva si „vysoko cení“ podporu Pchjongjangu pre ruskú vojenskú operáciu na…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/putin-sa-stretol-s-ministerkou-zahranicia-kldr-lavrov-ocenil-podporu-pchjongjangu-pre-rusku-operaciu-na-ukrajine/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.